Понеділок, 22.01.2018, 07:28
Ви увійшли як Гість | Група "Гости" | RSS
 
старокостянтинівська
централізована
бібліотечна система


 
 
Меню сайту
Наші партнери
Форма входу

Наші видання

2017 рік

 

Старокостянтинівська ЦБС у дзеркалі газетних публікацій: бібліографічний список статей про роботу централізованої бібліотечної системи за 2017рік / Відділ культури, туризму, національностей та релігій райдержадміністрації; Старокостянтинівська центральна районна бібліотека, уклад.: Л. Наскалова - Старокостянтинів, 2017.- 4 с.

 

 

 

Ознайомитись із виданням

 

 

 

Найдавніші релігійні пам’ятки архітектури України: інформ. - бібліогр. мат-ли/ Від-л культури, національностей, релігій та туризму райдержадмін.; Старокостянтинівська ЦРБ; уклад. Н. О. Мельник. – 2017.- 38 с.

 

В даному виданні викладена інформація про визначні пам’ятки релігійної архітектури від часів Київської Русі, приводяться дати побудови храмів, особливості архітектурного стилю, їх роль в історії України.

Посібник створений з метою ознайомлення з багатовіковою історією та самобутніми культурними пам’ятками України, аби вони дізналися про неї, оцінили це багатство та допомогли його зберегти.

Навчальний посібник адресовано вчителям, учням, студентам, всім, хто цікавиться  історією та культурною спадщиною України.

 
 

 

Планування – 2018: інформаційно-метод. матеріали / Старокостянтинівська ЦРБ. – Старокостянтинів, 2017. – 24 с.

 
Видання містить інформаційні матеріали та методичні рекомендації, які допоможуть спеціалістам сільських бібліотек при плануванні роботи на 2018 рік.


При підготовці видання використано матеріали методичних видань Хме-льницької ОУНБ, обласної бібліотеки для юнацтва, обласної бібліотеки для дітей.

Ознайомитись із виданням

 

 

Календар знаменних і пам’ятних дат Старокостянтинівщини на 2018 рік.

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
З досвіду роботи Проекту ПУЛЬС ( "Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні)
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

За Україну, за її волю: інформаційно-методичні матеріали / Старокостянтинівська центральна районна бібліотека. - Старокостянтинів, 2017.- 15 с.

 

Поданий матеріал надає інформацію та рекомендації працівникам бібліотек, культосвітніх закладів щодо відзначення 100-річчя подій Української революції 1917-1921 років та вшанування традицій боротьби за незалежність і соборність України.

Ознайомитись із виданням

 

Захисник Вітчизни – гордість народу, відвага, мужність, честь: метод. поради/ Старокостянтинівська центральна районна бібліотека. - Старокостянтинів, 2017.- 13 с. Видання містить методичні поради на допомогу бібліотекарям у проведенні заходів до Дня захисника України.


 

Ознайомитись із виданням

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 
 

     2016 рік
 
     2015 рік
 
     2014 рік
 
     2013 рік
ПЕРЕМОГА
Безкоштовний Wi-Fi
Наша адреса
м.СТАРОКОСТЯНТИНІВ, вул.К.ОСТРОЗЬКОГО,14, тел.(03854)3-21-08,3-15-27, e-mail:knigastarkon1@gmail.com, сайт:starlibrari.at.ua
Е-урядування
Наше опитування
Яким джерелам інформації надаєте перевагу?
Всього відповідей: 97