10:54 «Ми чуємо тебе, Кобзарю, крізь століття» |
![](https://3.bp.blogspot.com/-sd0coYNuteg/VuZ3L1r4SvI/AAAAAAAAA7M/oSiQkZkKf3cshEQbw6FOdC2PzwgNvAh8g/s320/IMG_20160310_125855.jpg)
10 березня у Радковецькій сільській бібліотеці, в рамках обласного літературно-мистецького свята «Іду з дитинства до Тараса», було проведено літературну годину «Ми чуємо тебе, Кобзарю, крізь століття» ![](https://4.bp.blogspot.com/-7t88PMLXMVU/VuZ3OEmGa0I/AAAAAAAAA7U/vp39FGn7B3MZe_fmKeEgvj64_g4k_IvNQ/s320/IMG_20160310_133318.jpg)
До уваги читачів представлено книжкову виставку «Читаймо Тараса, учімося в нього». Діти читали вірші Тараса Григоровича, Поплавська Ю. провела вікторину «Чи знаєш ти Шевченка?», зав.бібліотекою Олійник Г.Д. продемонструвала слайд – презентацію «Життя і творчість Кобзаря». На завершення прозвучали пісні на вірші поета – «Думи мої», « Реве та стогне Дніпр широкий» і ін.
![](https://4.bp.blogspot.com/-ZQu_NdxEocc/VuZ3NXZy_NI/AAAAAAAAA7Q/XQOunxy4BfUyyp4_Pas7yeWnmcApYp8nA/s320/IMG_20160310_130209.jpg)
|
Просмотров: 464 |
Добавил: віталій
| Рейтинг: 0.0/0 |
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи. [ Регистрация | Вход ]
|