![](https://1.bp.blogspot.com/-QYjDVG64YCg/WKajfZOG8zI/AAAAAAAAB48/wsQZ0yt44K0RCieZ840l73Gs1FOmVV0ogCLcB/s320/IMG_20170214_101302.jpg)
14 лютого весь світ святкує День Святого Валентина. З нагоди цього романтичного свята в нашій бібліотеці вирувала гарна атмосфера, оскільки вона була прикрашена різноманітними символами кохання та дружби, сердечками, квітами, повітряними кульками, які створювали гарний настрій усім читачам нашої книгозбірні. В цей день в районній бібліотеці для дітей проходили творчі розваги «Валентинку розмалюю, своєму другу подарую».
Бібліотекарі познайомили читачів з історією виникнення свята та традиціями його святкування в різних країнах світу. Спілкуючись з дітьми, з'ясувалося, що це одне із найулюбленіших свят. Для них також був проведений «Аукціон ніжних слів» і представлена книжкова виставка «Серце, що кохає», завдяки якій вони познайомилися зі всесвітньовідомими творами, поезією та піснями про найпрекрасніше почуття у цьому світі - Любов.
Діти пішли в піднесеному настрої, отримавши валентинку за участь в заході.
![](https://2.bp.blogspot.com/-5iNrZjP38VE/WKajhLS_TDI/AAAAAAAAB5I/IDt5bRrKwD0PkaD8X5vJNOVSlvrT2LxOACLcB/s320/IMG_20170214_153340.jpg)
![](https://2.bp.blogspot.com/-SBnOPf7yz7Y/WKajhM2qoFI/AAAAAAAAB5A/a3wN4iAeQ9IoqJQdhu7j0vbiYQ5oaBZ0QCLcB/s320/IMG_20170214_153305.jpg)