Главная » 2024 » Квітень » 2 » 2 квітня в Губчанській бібліотеці відбулась інформаційно - пізнавальна година "Спостереження за птахами" (до міжнародного дня птахів).
10:18 2 квітня в Губчанській бібліотеці відбулась інформаційно - пізнавальна година "Спостереження за птахами" (до міжнародного дня птахів). |
2 квітня в Губчанській бібліотеці відбулась інформаційно - пізнавальна година "Спостереження за птахами" (до міжнародного дня птахів). Де діти з радістю прослухали цікаві факти про птахів, слухали спів весняних птахів, малювали птахів.
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/a/AVvXsEjSVoxi8UZKWii4eGLXiHpF8SLmDgKxYlRoQKb2JWkQRrqi6uiHcDRlaTM2pS5VlaIbaKIa_Q8WyzFZdXLS3A1mT8FEmZ7Yi93LPHrl2cFP4yqfolgTPWE3W9mNPw62SnTApdW-FB0i0BMK2QUhqEegqieSp_arfxZPUBJrCgu8eOZLzG7kkTFBxeu3Io4S=w640-h360) |
Просмотров: 98 |
Добавил: librari1
| Рейтинг: 0.0/0 |
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи. [ Регистрация | Вход ]
|