Це був неймовірно зворушливий і пізнавальний захід, який нагадав про героїзм та самопожертву земляків, які захищають нашу свободу та незалежність. Щиро вдячні директору музею Анатолію Борсуку та методисту 42 ГБО Анастасії Богуславській за цікаву та змістовну екскурсію, за те, що зберегли та шанують пам'ять про наших Героїв; Герою України, який був присутній на заході, за те, що поділився з нами своїми історіями та надихнув нас своїм прикладом; голові правління ГО "Учасники АТО м. Старокостянтинова" Сергію Жмурку за теплі та зворушливі слова.
Сьогодні, в Центральній публічній бібліотеці, відбулась зустріч молоді з сучасною українською письменницею та книжковою блогеркою, що мешкає в Польщі та дуже любить мандрувати, авторкою книг "Академія духів природи", "Дорогою грози" - Анною Дьоміною.
З нагоди свята в бібліотеці для дітей працювала Етно-майстерка "Українська вишиванка - код нації". Діти за допомогою паперу, клею, ножниць, ниток створювали дизайнерські листівки-обереги з елементами вишиванки. Адже українська вишиванка є символом краси та незламності українського духу.
День вишиванки – урочиста подія для кожного українця, адже вишиванка є своєрідним унікальним кодом нації, одним з найважливіших символів України. Працівники нашої бібліотеки одягли в цей день український національний одяг.
В рамках проєкту "Вибухові кошенята", що створений в межах програми UPSHIFT, відбувся неймовірний майстер-клас від Тьоти Панди - блогерки, ігромайстрині та авторки TikTok-хітів, що підкорили серця мільйонів.