Главная » 2023 » Травень » 6 » Бесіда "Не згасити пам’яті вогонь" ( Грибенинська сільська бібліотека )
09:19 Бесіда "Не згасити пам’яті вогонь" ( Грибенинська сільська бібліотека ) |
Війна – це не тільки танки, гармати й масштабні бої. Це долі, мільйони маленьких і великих людських бід. 06.05 в в Грибенинській сільській бібліотеці відбулася бесіда «Не згасити пам’яті вогонь» (до Дня пам’яті та примирення). Сьогодні учасники бесіди ознайомились з автентичним листом-трикутником, яких так чекали рідні військових у часи Другої світової війни. Кілька рядків, написаних рукою, гріли серця і вселяли віру, що все буде добре. Цей лист зберігається в родині Цимбалюків, що проживають в селі Грибенинка. Петро Семенович писав додому.Там тепла, щира розмова, але там і біль...
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/a/AVvXsEhov25xhkxIIggmAudZ-6KCG-hAU6h61F04fKKNH0ZrjZuJfdfET_cZuNOQkNbeniDgdcN--V0Jpe-6LWJ9CdIV8UErp7v1OWSr1bjw9x_Y8Fnu9PsqlpAK_T-uPAAzlyAEP0pJD_WzJ2x74VHbgW1H9jfi5En3hJLPx3YUIJngc4IAvskyoG6AnTjp0g=w300-h400) |
Просмотров: 64 |
Добавил: librari1
| Рейтинг: 0.0/0 |
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи. [ Регистрация | Вход ]
|