12:27 Безоплатна правова допомога |
21 серпня 2017 року начальник відділу правопросвітництва та взаємодії з суб’єктами надання безоплатної первинної правової допомоги Старокостянтинівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Оксана Балясна прийняла участь у спільному заході організованим Старокостянтинівською центральною районною бібліотекою під назвою “Шлях розвитку системи безоплатної правової допомоги в Україні” який покликаний підвищити правову обізнаність громадян та їхнє розуміння реформи в системі надання правової допомоги населенню, посилити спроможності громад, надати широкі можливості для їхнього формування та подальшого стабільного розвитку.
В рамках всеукраїнського просвітницького проекту “Я маю право” фахівчиння центру ознайомила присутніх громадян з способами захисту права власності в Україні.
По завершенню заходу Оксана Балясна надала серію брошур з соціальними правовими питаннями розробленими фахівцями системи БВПД, які одразу розмістили на виставці юридичної літератури.
![](https://4.bp.blogspot.com/-Bbu_qeKTaPo/WZwSMVz8a6I/AAAAAAAACd4/c8FLnibiYlIjWhu6v5MD8vSFRQpz62jNwCLcBGAs/s1600/%25D0%25B1%25D0%25B0%25D0%25BB12.png) ![](https://4.bp.blogspot.com/-08OQjvzJSoE/WZwSK1i5yUI/AAAAAAAACd0/Qp5ak5Rs0jAAu9VZXgwVgQoOfFHPVAVNACLcBGAs/s1600/%25D0%25B1%25D0%25B0%25D0%25BB1.png) |
Просмотров: 493 |
Добавил: librari1
| Рейтинг: 0.0/0 |
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи. [ Регистрация | Вход ]
|