13:35 Бібліо - пікнік «Веселися, грай та книги читай» |
Літні канікули у розпалі, а зустріч із книгою – це завжди свято! На сонячній галявині читального залу ЦРБ відділу 1-4 класів пройшов цікавий та веселий бібліо-пікнік. Дітлахи гортали журнали, читали книги, грали в настільні ігри, дивилися мультфільми, а також брали участь у різноманітних конкурсах. Серед учасників пікніку було проведено опитування під назвою «Яку книгу ти взяв би з собою на безлюдний острів?». От і ти часу не гай, а в бібліотеку поспішай!
![](https://3.bp.blogspot.com/-MSomYlI-hEs/V5m0DAxWU3I/AAAAAAAABZI/c0yMcx_kqmoyiyBd-oKpJGN6NUW9FqC5wCEw/s400/3jvThS7okWg.jpg )
![](https://2.bp.blogspot.com/-z29XVkwfxJI/V5m0vvDCTBI/AAAAAAAABZU/kYZsgYIpuYM9mnnGZYdL2KJxdpQomzVwQCLcB/s400/pmsXQxashqE.jpg )
![]( https://2.bp.blogspot.com/-z29XVkwfxJI/V5m0vvDCTBI/AAAAAAAABZU/kYZsgYIpuYM9mnnGZYdL2KJxdpQomzVwQCLcB/s400/pmsXQxashqE.jpg )
|
Просмотров: 599 |
Добавил: віталій
| Рейтинг: 0.0/0 |
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи. [ Регистрация | Вход ]
|