Главная » 2021 » Червень » 2 » "Читаємо, граємось та посміхаємося"(Іршиківська сільська бібліотека)
08:44 "Читаємо, граємось та посміхаємося"(Іршиківська сільська бібліотека) |
Працівники Іршиківського сільського будинку культури та бібліотеки до Міжнародного Дня захисту дітей організували чудове свято "Читаємо, граємось та посміхаємося". Діти розглядали у бібліотеці книги для читання на літніх канікулах, брали участь у різних конкурсах , малювали малюнки на асфальті, танцювали, отримували призи. Свято вдалося!
![](https://lh3.googleusercontent.com/-MBns-DM7ROc/YLcgAFBlZ9I/AAAAAAAAGrM/4vR7wFEErwYMnGNbYHKjQoL__R5c2IvNgCLcBGAsYHQ/w640-h360/image.png)
![](https://lh3.googleusercontent.com/-J4ec9rB098U/YLcgNqzXq5I/AAAAAAAAGrQ/-BBe9cM4LIQHa5kwmw-4osKaKysoFIb0QCLcBGAsYHQ/w640-h360/image.png)
![](https://lh3.googleusercontent.com/-fCm3gFVlRyE/YLcgU-cUG4I/AAAAAAAAGrY/lWZn_hh743snVIGpoEzqpYpq52Nk71YHQCLcBGAsYHQ/w640-h360/image.png)
|
Просмотров: 178 |
Добавил: librari1
| Рейтинг: 0.0/0 |
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи. [ Регистрация | Вход ]
|