Главная » 2024 » Березеь » 24 » Читання поезій членами клубу любителів настільних інтелектуальних ігор
09:38 Читання поезій членами клубу любителів настільних інтелектуальних ігор |
Сучасна українська поезія глибоко й трагічно пов'язана з російсько - українською війною. Багато поетів стали на захист України, взявши до рук зброю, й, на жаль, дехто з них віддав життя за свою Батьківщину.
У неділю, для членів клубу любителів інтелектуальних настільних ігор, був організований захід, присвячений молодим й талановитим українським поетам. Молодь ознайомилась з поетичними добірками, почитали вірші.
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/a/AVvXsEg8a8ey-y_ecw6cCpkglgbzELjLVGgO7S0RJHnM5Sd0BjgMwU0rKTDEP9yNhElsQs7kaw8kMoB_no_6S4TaDtDBq63sHgGyw8ZwSd86hUa2W8CzzssI17YpxyIySIUk3-ZCVFhON2LX53vwRhl_9Z1g2nD6F4zyFYpaeP0tt6fHtkhOwl_rDyLRjgoKrfl8=w640-h296)
|
Просмотров: 27 |
Добавил: librari1
| Рейтинг: 0.0/0 |
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи. [ Регистрация | Вход ]
|