Ось і підходить до свого завершення 2020 рік. Це рік, як і будь який інший, був по-своєму гарним, а десь і не дуже. Коли рік добігає кінця, завжди на душі трохи неспокійно, хвилююче від невідомості, що ж чекає нас там, у Новому році! Але одне повинен знати кожен, якби не було важко або легко, ти дожив до цієї межі, через яку потрібно переступити. А щоб зробити це з легкістю, потрібно подякувати цьому року за все: За горе і радість, За сміх і сльози, За досвід і мудрість, За людей, що прийшли і пішли, кожен з яких не з'являються в нашому житті просто так, а несе свою особливу місію, За емоції, За обійми найдорожчих людей, За здоров'я, За турботу, За ніжність, За довіру, За Віру, За Любов, ЗА ЖИТТЯ!
А для гарного настрою - завітай до бібліотеки! Візьми гарну книгу для настрою та зроби цікаве фото на одній з новорічних локацій в бібліотеці.
![](https://1.bp.blogspot.com/-FszRBAVXLS4/X-2JKiYe-8I/AAAAAAAAF-c/MF3NThaBBX8CnvRXh8foYcdjrnsdHt4WACLcBGAsYHQ/w640-h480/%25D0%25B7%25D0%25BE%25D0%25B1%25D1%2580%25D0%25B0%25D0%25B6%25D0%25B5%25D0%25BD%25D0%25BD%25D1%258F_2020-12-31_101750.png)