11:23 Добре там, де вміють дружити(Лажівська сільська бібліотека) |
![](https://1.bp.blogspot.com/-PcOST5qEAX8/XP32lo9e7dI/AAAAAAAAErQ/fCbj5oIHw8oBQdTfM3OoX9S6p7GSona9ACLcBGAs/s1600/3.jpg) В Лажівській сільській бібліотеці початок літніх канікул та літніх читань розпочалися дитячим ранком «Добре там, де вміють дружити». Дружною компанією приймали участь у веселих спортивних конкурсах та конкурсах на кмітливість «Знайди героя казки», «Каретогонки», «Зламаний телефон», «Склади пазли», «Бюро знахідок» та інші, проводити які допомагала кращий читач бібліотеки Луцюк Альона.
![](https://1.bp.blogspot.com/-FACUpCgwjzg/XP32oU4ybRI/AAAAAAAAErY/cqdQBeNyJw46catNwuoOWylO6yFG3v9zACLcBGAs/s1600/6.jpg) Погралися, подивились мультики, отримали солодощі. У всіх учасників заходу був гарний настрій. Свято вдалося.
![](https://1.bp.blogspot.com/-kgY9m6vswgo/XP32lh6cDgI/AAAAAAAAErM/BQhICMt89y0aZOb2Jff-GaUm8jovUvTiQCLcBGAs/s1600/2.jpg) ![](https://1.bp.blogspot.com/-wpjwaRlH6mg/XP32rXkMufI/AAAAAAAAErc/OX_yHRuN3UMU54H8ZGV2WqnJdCqYmW-4QCLcBGAs/s320/8.jpg)
|
Просмотров: 337 |
Добавил: librari1
| Рейтинг: 0.0/0 |
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи. [ Регистрация | Вход ]
|