Мати…Матуся…Ненька… З цим словом у нас асоціюється все добре, щире, людське.
Вшанувати рідну матусю зібралися на урок доброти в Лажівській сільській бібліотеці молодші учні школи. З історією свята Матері ознайомила присутніх сільський бібліотекар Іващук О.В.
Тиша стояла у бібліотеці, коли діти слухали легенду про материнське серце. Згадали на уроці і прислів’я про маму. Для кожної дитини його мама – найкраща. Про своїх матусь розповіли Доманська Крістина, Ібрагімова Єміля, Луцюк Діана.
Старанно малювали діти вітальні листівки своїм матусям, складали свої невеличкі віршики. З великим задоволенням слухали пісні про маму на вірші Д. Павличка «Два кольори», М. Сингаївського «Чорнобривці».
Недаремно пройшов урок, адже діти зрозуміли, що не тільки в день Матері треба шанувати матусю, допомагати їй. Завжди ми повинні пам’ятати, що мама – найрідніша, найдорожча, наймиліша людина на землі.
|