17:50 ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ! (Воронковецька сільська бібліотека) |
29 серпня - день пам'яті захисників України, які загинули в боротьбі за суверенну і територіальну цілісність нашої держави.
Взявши "соняхи", символи скорботи за загиблими українськими героями, читачі Воронковецької сільської бібліотеки разом з бібліотекарем Галиною Самолюк, віддали шану полеглим воїнам - запаливши поминальну свічку.
Присутні переглянули документальний фільм "На схід", про справжніх героїв, що загинули зі зброєю в руках, до останнього подиху захищаючи свою рідну землю.
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/a/AVvXsEjryBnou5wY76906sAAo7JjzjfYGWWQQ1ggJv9248sScaurAuRojkznrSjZc2xr2UpjzkQ9tz4dh5wwHx0Z4jlGW5a6xiw6Hd5GKx_5owNdkuAgoBFduhzEBgCacpU1GwsP5zqeAlYNlv5dhg0BouwUkeJMEuMYmPsq0lcCmFCf8luRM3QNp7sGRqVrGA=w400-h300) |
Просмотров: 108 |
Добавил: librari1
| Рейтинг: 0.0/0 |
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи. [ Регистрация | Вход ]
|