08:41 Як козаки до бібліотеки ходили (Лажівська сільська бібліотека) |
Напередодні Днів українського козацтва та захисника України, а також свята Покрови Пресвятої Богородиці в Лажівській сільській бібліотеці було проведено час веселих випробувань «Як козаки до бібліотеки ходили» для учнів молодших класів місцевої школи.
Захід проходив у формі цікавих повідомлень та конкурсів, які допомогла провести вчителька Людмила Смоліна.
Бібліотекар познайомила присутніх з цікавими фактами з життя козаків, розповіла про відомих володарів гетьманської булави. Далі всі гуртом шукали відповіді на запитання вікторини « Що ти знаєш про козаків?», мірялися силою, з заплющеними очима малювали ніс козаку, показували свою влучність у киданні м’ячиків у мішень та шукали книги з зображенням козаків.
Привернула увагу дітлахів книжкова викладка «Козацькому роду нема переводу». Ось так весело козаки провели час у сільській бібліотеці і пообіцяли відвідувати її частіше.
![](https://1.bp.blogspot.com/-XXvGHkKzPFM/YWaMIti8CAI/AAAAAAAAHaY/E-jxrKgOe4MJezAhqv4YOn4tYEwpMiyJQCLcBGAsYHQ/w640-h480/%25D0%25A0%25D0%25B8%25D1%2581%25D1%2583%25D0%25BD%25D0%25BE%25D0%25BA1.jpg)
![](https://1.bp.blogspot.com/-W3PfK0LSnaM/YWaMF_6sGkI/AAAAAAAAHaU/Z-RjrLAW-Zkq8YdXEzspGYNbINVFK5peQCLcBGAsYHQ/w640-h480/%25D0%25A0%25D0%25B8%25D1%2581%25D1%2583%25D0%25BD%25D0%25BE%25D0%25BA2.jpg)
|
Просмотров: 135 |
Добавил: librari1
| Рейтинг: 0.0/0 |
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи. [ Регистрация | Вход ]
|