![](https://4.bp.blogspot.com/-oD3epSXU-n4/WkYJ-Gdd7DI/AAAAAAAAC_U/t4O5bt6BvcoiAM97Ur-k9VS55OrlRPZ_gCLcBGAs/s320/IMG_20171228_114733.jpg)
Під час новорічно-різдвяних свят районна бібліотека для дітей провела ряд цікавих і змістовних заходів, серед яких особливо вирізнялася розважальна гра «Йде до нас в святковий зал новорічний карнавал». Новорічне дійство розпочалося виставою «Пригоди в зимовому лісі».
Діти з цікавістю передчували наближення чудових чарівних митей перевтілення у казкових героїв, що немовби полишивши на деякий час сторінки дитячих казок, завітали до прикрашеної ялинки з іграшковими декораціями, щоб подарувати дітям святковий настрій.
Ролі казкових героїв майстерно виконували учні школи № 8 4-В класу. Вони привітали всіх з наступаючим Новим роком і запросили здійснити цікаву мандрівку, сповнену чудес, загадок, пісень, танців, і все це дуже колоритно гармоніювало зі сміхом і жартівними бешкетами. Проте дітям сподобалися не тільки і не стільки сам зовнішній вигляд казкових героїв, зодягнених у яскраві тематичні костюми, а й перегляд вистави «Вовк та семеро козенят». Учасники заходу взяли участь у конкурсі загадок, в казковій мозаїці з вікторин і в конкурсі «Сніжинки». Діти захоплено декламували вірші, а на закінчення заходу їхні зусилля були нагородж
енні солодощами від Снігуроньки. ![](https://3.bp.blogspot.com/-jwVed0ANkC8/WkYJ-aZps0I/AAAAAAAAC_Y/Kka21prcwQADgk5EQqw-MZZ3e8FZNzEIwCLcBGAs/s320/IMG_20171228_115612.jpg)