12:39 "Хмельниччина читає Шевченка" |
![](https://2.bp.blogspot.com/-MOam3BrUFLI/Wpk2maglCcI/AAAAAAAADQA/zoRtsIXyWr4TyTHPbzYTPoIgSyAT0T_VQCEwYBhgL/s320/IMG_20180302_122146_HDR.jpg) 2 березня 2018 року читачі районної бібліотеки для дітей продовжили поетичний онлайн-марафон "Хмельниччина читає Шевченка", який стартував в області 1 березня. Під час марафону кращі читачі бібліотеки з натхненням та щирістю декламували твори Тараса Шевченка для своїх ровесників.
![](https://2.bp.blogspot.com/-cWtmo1Zmyzg/Wpk2lR3aMwI/AAAAAAAADP8/rv5gSt7FfMkfm-Vh2ku63X1xDcpliYBCwCEwYBhgL/s320/IMG_20180302_113241_HDR.jpg) Тепла атмосфера на заході, чудова поезія і музика створили неймовірно піднесений настрій, потвердили те, що Шевченкове слово об’єднує людей, додає наснаги і натхнення. В залі працював вільний мікрофон – і кожен із присутніх міг підійти і прочитати твір, який найбільше йому подобається.
Минуле, сучасне і майбутнє - все поєднане в поезії великого Кобзаря. Кожен, хто доторкнувся до його слова, стає кращим, духовно чистішим та світогляднішим.
|
Просмотров: 423 |
Добавил: librari1
| Рейтинг: 0.0/0 |
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи. [ Регистрация | Вход ]
|