Главная » 2017 » Лютий » 17 » Коли тризуб з’явився на наших землях?(Воронковецька сільська бібліотека)
09:20 Коли тризуб з’явився на наших землях?(Воронковецька сільська бібліотека) |
25 років тому, 19 лютого Верховною Радою України був затверджений малий герб нашої держави – тризуб. Відзначаючи цю подію, у Воронковецькій сільській бібліотеці проведено історичну подорож «Коли тризуб з’явився на наших землях?» для учнів 7 класу. Першою зупинкою подорожі стала розповідь зав. бібліотекою Самолюк Г.Д. про першу писемну згадку українського тризуба. На другій зупинці читачі ознайомилися з цікавими фактами про тризуб. Наступна зупинка відбулася біля куточка «Моя Україна, моя Батьківщина», де розміщені символи української державності.
![](https://3.bp.blogspot.com/-cQjR7oojygM/WKamx1nJ3wI/AAAAAAAAB50/FgyjD3AlpfomiOU85Zb78_k3MlaVLbstQCLcB/s320/3.jpg)
|
Просмотров: 409 |
Добавил: віталій
| Рейтинг: 0.0/0 |
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи. [ Регистрация | Вход ]
|