Жовтень... На дворі дивовижна осінь. 14 жовтня – особливий день, коли переплітаються релігійне та державне, народне та військове свято: День українського козацтва, Покрова Пресвятої Богородиці, День захисника України.
З нагоди цих свят, 13 жовтня, у Ілляшівській бібліотеці проведено історичну годину «Лине слава козацька». На захід завітали учні 5 класу Ілляшівської ЗОШ, які поринули у козацьку добу, у нашу славну історію зародження Січі.
Бібліотекар ознайомила учнів з захисниками України рідного села, а один із із учнів (Лисяк Андрій) показав однокласникам прапор України свого татка, привезений із зони АТО. Також дітки виготовили власноруч – плакат до Дня козацтва з віршами та малюнками, який пізніше вивісили на дошці оголошень.
![](https://1.bp.blogspot.com/-agFRMiYkZrA/X4f0veUO3-I/AAAAAAAAFw4/8LBESI6R1HsMOzDr5nkjw-3B3EyMJfwlACLcBGAsYHQ/w481-h640/2.jpg)
![](https://1.bp.blogspot.com/-q-TGW_jykoQ/X4f0vRZmOSI/AAAAAAAAFw8/yq_XM-n0L4EeKKfwg6Ls_kLE-uDUvrAnwCLcBGAsYHQ/w480-h640/3.jpg)
![](https://1.bp.blogspot.com/-xs7bEr_paAk/X4f0vXb18EI/AAAAAAAAFw0/KdJe6sMLeBEj_EQQ9erFtbV4tGiL5lFhgCLcBGAsYHQ/w640-h480/4.jpg)
![](https://1.bp.blogspot.com/-MGSqp9CLXHQ/X4f0wC3OHyI/AAAAAAAAFxA/t41CsMv9KB4Xgf4i29CJ-gdRbWijc-ynQCLcBGAsYHQ/w640-h480/5.jpg)
![](https://1.bp.blogspot.com/-_QX1gLH0ivw/X4f0wfatMFI/AAAAAAAAFxE/zv0tNEgC9DUOi5ZyvZz9-MoSZRXO51XigCLcBGAsYHQ/w480-h640/6.jpg)
![](https://1.bp.blogspot.com/-duMMkH_COBU/X4f0wlX_EyI/AAAAAAAAFxI/zguQqSUEtQMJ_8ZOFDSFsGf3tFneYtmcgCLcBGAsYHQ/w640-h480/7.jpg)