|
Літо! Весела й щаслива пора, яку, мабуть, з великим нетерпінням чекають діти. Адже літні канікули - старт надій, розваг та веселого відпочинку. Саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань. Прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними.
![mal]( https://1.bp.blogspot.com/-ZIiVuBbfXQk/V33-uVyH0JI/AAAAAAAABW4/zgq4rzIjbP4Jk17CYWuy6-hQ52YHa9g6wCLcB/s320/%25D0%25A0%25D0%25B8%25D1%2581%25D1%2583%25D0%25BD%25D0%25BE%25D0%25BA4.png)
Для маленьких користувачів в с. Губча сільським бібліотекарем проведено конкурс малюнків на асфальті «Нехай радіють діти», проведено гру «Найрозумніший». Спільно з художнім керівником місцевого СБК влаштували різні конкурси, розваги.. Дітям дуже сподобалось свято, переможці отримали призи.
|
Просмотров: 464 |
Добавил: віталій
| Рейтинг: 0.0/0 |
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи. [ Регистрация | Вход ]
|