10:33 "Пам'ятаємо тих, хто боровся... Дякуємо тим, хто бореться" |
"Пам'ятаємо тих, хто боровся... Дякуємо тим, хто бореться" - під таким гаслом відбулося заняття арт-майстерні "Творчі викрутаси" в бібліотеці для дітей.
Заняття було присвячено Героям. У кожної дитини в родині є свій Герой, тож для своїх найдорожчих захисників - діти з любов'ю та вдячністю плели патріотичні браслети, з трепетом розповідаючи, як вони скучили за своїми рідними,чекаючи їх додому. Слава Україні! Героям Слава!
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/a/AVvXsEicuCDVPqlLW6457zRFWk2YC106kSs2ch9aeDgPClBknNTp1_cX_LMQEnLG1X5yh3wMXCH1Lfs2g9Sr3JiO6vAPMW9A_YofSG1pIMTED4UC6iCENEBrImzjJbjiALa7SMn50NQjGL2x4L_nGAXxi-YDS99Yt9vsv6eXUtpcspBMCIXdmpfxvYe_gXMJdg=w400-h300) |
Просмотров: 72 |
Добавил: librari1
| Рейтинг: 0.0/0 |
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи. [ Регистрация | Вход ]
|