11:36 Політ на планету дитинства |
![mal](https://2.bp.blogspot.com/-XA7SAPhc-QA/V1VPpVz2myI/AAAAAAAABQY/q4IMXmFUmwQAgDLqAa38DZeryO_lXVo5gCKgB/s200/%25D0%25A0%25D0%25B8%25D1%2581%25D1%2583%25D0%25BD%25D0%25BE%25D0%25BA2.png) Відсвяткувати Міжнародний День захисту дітей зібрались діти с. Лажева в Будинку культури. На святі лунали вірші і пісні про щасливе дитинство, про родину, рідну Україну. Кожен виступ маленького артиста заслуговував оплески від глядачів.
Більш за всіх аплодували Доманській Крістині (уч. 5 кл.) та Луцюк Діані (уч. 4 кл.). Діти з великим задоволенням загадували і відгадували загадки, грали в рухливі ігри. Особливо подобалося дітям грати в «міні» футбол, «передай кульку» тощо. По черзі кидали кульки в мішень. Найвлучнішим виявився Наконечний Льоня(уч.3 кл.). Було дуже
весело. А ще малювали діти крейдою малюнки про мир, сонце, любов до України. На згадку про день малюка всі учасники свята отримали подарунки.
|
Просмотров: 461 |
Добавил: віталій
| Рейтинг: 0.0/0 |
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи. [ Регистрация | Вход ]
|