Главная » 2024 » Квітень » 22 » Тепла та душевна зустріч з Іриною Костіною - нашою землячкою, поетесою, журналісткою, редактором місцевої газети "Наше місто»
08:20 Тепла та душевна зустріч з Іриною Костіною - нашою землячкою, поетесою, журналісткою, редактором місцевої газети "Наше місто» |
В рамках ХVIII Обласного форуму «Книжкова весна на Хмельниччині» відбулася тепла та душевна зустріч з Іриною Костіною - нашою землячкою, поетесою, журналісткою, редактором місцевої газети "Наше місто».
Так як пані Ірина перебуває у відрядженні, зустріч відбулась в онлайн-форматі. До зустрічі, крім присутніх, долучилась уся бібліотечна спільнота та читачі публічних бібліотек громади. Усі із захопленням слухали розповідь поетеси про її творчий шлях, а вірші військової тематики розчулили усіх присутніх...
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/a/AVvXsEiuZ0-SWsTEp1dA2ayxSG_eb105B6xcwGutbRmvOD45F2dJgq4czQteSysNEnEod68Mp6Jc4VOtS0sUIviBfSy7WdusoiI2U-9fqBMw6vMnYo3yrg0pRzBvvfL40fnErHo7z67zOh356Y_xQfh4H6_lTQDDJfZBfRzQ2AnEr9mDsLLg-ZPgJcUIWsX_73Q4=w400-h249)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/a/AVvXsEiDcsb3HXi8djn7FAfwH42ONzMumEuEBTJ7ry2grGnuFrgopWgquIOtyqCD_TuYaEOFPxAiEQDgX1tSDM0Yc-9j1T6oiOYHaPRQG99NmoRi6tmC7-C3nR7P2b2AYPPWlLytoFn9TyMqldiGRxdOWym_wZmJyjZ8YayYd-_ZGSXjxCrWR8MiSVghZm9Gfq23=w265-h400) |
Просмотров: 46 |
Добавил: librari1
| Рейтинг: 0.0/0 |
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи. [ Регистрация | Вход ]
|