13:44 У нас у гостях - Служба порятунку |
Щорічно внаслідок пожеж гине та травмується значна кількість людей.
Тому 14 лютого працівниками Старокостянтинівського районного сектору Головного управління ДСНС України у Хмельницькій області відвідали колектив центральної районної бібліотеки, де роз’яснили правила пожежної безпеки, дії в разі виникнення пожежі, правила користування вогнегасником тощо. У ході заходу було розповсюджено інформаційні листівки на протипожежну тематику.
![](https://4.bp.blogspot.com/-feli_ab4078/WKLwQmuTnJI/AAAAAAAAB3A/CsywKHkFlMYpSCi1f1ZX5q4GVMUgduqcQCLcB/s400/P2010005.JPG) ![](https://3.bp.blogspot.com/-yzAT6q2GEHI/WKLwaBydBWI/AAAAAAAAB3E/pVQvikeiGGMXANYvJwlYndzG4yccWRH1gCLcB/s400/P2010003.JPG)
|
Просмотров: 404 |
Добавил: віталій
| Рейтинг: 0.0/0 |
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи. [ Регистрация | Вход ]
|