07:04 У нашій бібліотеці Тамара Севернюк |
![](https://1.bp.blogspot.com/-oSodSxvQ54I/YJUm4urL2hI/AAAAAAAAGhE/AhWRzjCdn4cEx3CItwN-7G8vtkMGpwkhwCLcBGAsYHQ/s320/1.png)
« Як добре вернутись
По довгій розлуці додому –
Туди, куди пам'ять
Простелює світлом шляхи…»
Тамара Севернюк
(із книги «Відчайдушне життя. Про дорогих і найдорожче»)
Сьогодні пані Тамара знову у місті де народилася, прогулюється рідними вулицями, насолоджується спогадами. Особливо приємним є те, що вона ніколи не забуває про нашу бібліотеку, яку вона називає «… скарбівнею людських доль і незламності духу українського народу».
Як зазвичай, поетеса приїхала з безцінними для нас подарунками – своїми новими книгами. Запрошуємо всіх поціновувачів творчості Тамари Артемівни завітати до бібліотеки та познайомитися з її новими виданнями.
![](https://1.bp.blogspot.com/-OaLeYtDGbd8/YJUm6n92F9I/AAAAAAAAGhM/krHpZ62fv9wcpyEekGePXRoDiwiM5zrJACLcBGAsYHQ/w400-h299/2.png)
![](https://1.bp.blogspot.com/-nFubPMep05E/YJUm6uSALgI/AAAAAAAAGhQ/l95teARJTM4Ag32VNsJpobONdLQ4lsgjwCLcBGAsYHQ/w400-h399/3.png)
![](https://1.bp.blogspot.com/-gp4qOlby5Rc/YJUm6vtByoI/AAAAAAAAGhI/5m3CUdJNKtc5hoOLyG3iTbz0dSlRHJqwgCLcBGAsYHQ/w400-h299/4.jpg)
![](https://1.bp.blogspot.com/-qf9p8p4gojI/YJUm7Cn0jKI/AAAAAAAAGhU/zJ1Ej4AMzNkyDZO9rJLGPiCI_VKDKZGMACLcBGAsYHQ/w400-h300/55.jpg)
|
Просмотров: 186 |
Добавил: librari1
| Рейтинг: 0.0/0 |
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи. [ Регистрация | Вход ]
|