10:02 "Веселись, грай, книги читай"(Григорівська сільська бібліотека) |
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhygJhCVGGcsvlWNkiFfwPR26tTSV9j_DRl1KiBJH0Q6eGfAqtcyQybYDmjE1dattQQh6gxFnebFQbIpAHSqZM-Hnzey82VSzsosK_t1SO1KGCswRR3TpA7W8RmSKIf0unmep-gBfLMYhg8ezhoEHXLQR4ScafpKNC4wXmO_vKQiLfzVTDbglpk7YSZ4ZyJ/s320/2.JPG)
Наприкінці березня в усіх бібліотеках України, щорік проводиться Всеукраїнський тиждень дитячого читання. Бібліотека також долучилась до його проведення під гаслом "Веселись, грай, книги читай". На протязі тижня діти мали змогу позмагатись у шахи, шахмати, взяти участь у іграх, вікторинах.
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEg5cuv7h6Ok7aTN2D21G7Go8gMrhpJBHUVAdXGThCSVMjn6uQGj9BnuZ-BZazGHwiehfbVN79S2su97vcA6S_LhWyoNCBVRVPa8QpUUQDjbdC7FvsbzxLyrfCUCOluvJ9CPSDTElmKzw8tJ66GVtxsreBjxAwhBXQXP8wwsnqX6i_i3gZ2O29HqGuya41Mb/s320/1.jpg) |
Просмотров: 45 |
Добавил: librari1
| Рейтинг: 0.0/0 |
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи. [ Регистрация | Вход ]
|