Главная » 2021 » Жовтень » 21 » Завітала осінь до нашого краю – яскрава, різнобарвна, щедра і багата
15:10 Завітала осінь до нашого краю – яскрава, різнобарвна, щедра і багата |
Завітала осінь до нашого краю – яскрава, різнобарвна, щедра і багата. Принесла осінь великі кошики овочів, фруктів, грибів та ягід. А для вас, діти, у бібліотеці для дітей до Міжнародного року овочів та фруктів представлена виставка – композиція з дарами осені. А відпочити душею і повніше відчути, що осінь у розпалі допоможе вам художня література нашої бібліотеки. Завітайте до нас та скуштуйте дари осені.
![](https://1.bp.blogspot.com/-6aQZTnSgd9Y/YXFS8BMMIwI/AAAAAAAAHco/7pCEASN1qNc6lSju2NfOTaah_fAczXHwgCLcBGAsYHQ/w225-h400/1.jpg)
![](https://1.bp.blogspot.com/-W1Fo1hOKn4M/YXFS8MOeNKI/AAAAAAAAHcs/BlKACqzIIEI2foGM4C57HBnfS3yEftkzACLcBGAsYHQ/w225-h400/2.jpg)
![](https://1.bp.blogspot.com/-oiZ-u4vTaDk/YXFS8IzuH9I/AAAAAAAAHcw/f2xMjP1pjrcGZdRQOH0q62HH-7VhQ7utQCLcBGAsYHQ/w225-h400/3.jpg)
|
Просмотров: 136 |
Добавил: librari1
| Рейтинг: 0.0/0 |
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи. [ Регистрация | Вход ]
|