09:00 Зустріч з письменницею Юлією Гапекою |
Сьогодні в центральній публічній бібліотеці молодь зустрілась в онлайн-форматі з цікавою, неординарною особистістю, молодою і талановитою письменницею, автором книги "Біжу, аби бігти" та співавтором книги "В очікуванні Різдва" Юлією Гапекою.
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgrCEpA_PSOS_-4aUozVJEXFuxhiJoNWwEN_SNHOfBAMdhGwTPqfAw7KxE9z99uJ4oy73ieZFihNirsz6_2KXP6rYnCD-Gc0Bo9yJYYFytQsTcZ_lBhCHs78FffFety53tfeXj9-NADO4qDKCPW9NpjHgoQPdOm7AcURn1o435SubAKqBH26PBQAR94GKti/w298-h400/2.jpg) |
Просмотров: 45 |
Добавил: librari1
| Рейтинг: 0.0/0 |
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи. [ Регистрация | Вход ]
|