В рамках святкування 70-річчя визволення України від німецько-фашистських загарбників у Радковецькій сільській бібліотеці було проведено ряд заходів: огляди літератури «Дорогами Великої Вітчизняної війни», книжкову виставку «Війні немає забуття», день інформації «А пам'ять жива», година пам`яті «Вічне полум’я подвигу».
У 2014 р. Українська бібліотечна асоціація спільно з Міністерством культури України провела Всеукраїнський конкурс бібліотечних інтернет-сайтів. У номінації "Кращий сайт районної/міської централізованої бібліотечної системи (ЦБС) та філії районної/міської ЦБС" переможцем став сайт нашої бібліотечної системи.
Життя переконує нас, що звернення до поконвічних цінностей добра, злагоди, любові, совісті – єдино вірний шлях до порозуміння між людьми. Милосердя – один із найважливіших проявів моральності. Тому працівники бібліотек системи разом з соціальними службами та органами місцевої влади не забувають одиноких та хворих людей, які живуть поряд з ними.