22 січня наша держава святкувала День Соборності українських земель. Саме в цей день далекого 1919 року було проголошено акт Злуки, тобто возз’єднання Української та Західноукраїнської національних республік. З цієї нагоди в актовому залі Воронковецької ЗОШ І-ІІІ ступенів проведено історико-патріотичну годину "Соборна Укораїна повік нероздільна". Організатором цієї події виступили козаки Старокостянтинівського районного козацтва в особі полковника Українського козацтва Шнайдера В.І. при участі депутата районної Ради Чорнобривого О.М., заступника директора з ВР Воронковецької ЗОШ І-ІІІ ступенів Бондарук Т.В. та завідуючої сільської бібліотеки Самолюк Г.Д.
22 січня 1918 року увійшов до національного календаря, як велике державне свято - День Соборності України. Саме тоді було урочисто проголошено злуку Української Народної республіки і Західно-Української Народної респу-бліки. Саме з цієї нагоди для широкого кола читачів, яким не байдужа історія рідної держави, співробітники центральної районної бібліотеки підготували патріотичний екскурс «Майбутня доля мислилась Соборно». «Щоб сяяв соборності стяг» під такою назвою в читальному залі ЦРБ організовано коментовану викладку літератури. Протягом дня бібліотекарі знайомили відвідувачів з книгами та періодичними виданнями, які приуроч ені цим подіям.
Відзначити День Соборності та Свободи України зібрались на урочисту лінійку учні Лажівської ЗОШ. Вітальним словом відкрила захід Грінчук О.А. вчитель історії. Ведучі свята, учні 9 кл. Проказюк Лада, Мельничук Маша, Савчук Діана, Наконечна Катя розповіли про тернистий шлях до Соборності України. На святі читали патріотичні вірші, лунала музика.
Цю значиму і доленосну для нас подію доповнив огляд книжкової виставки «Україна крізь віки», проведений бібліотекарем сільської бібліотеки Ольгою Іванощук.
Всім відомо, що читання розвиває інтелект, формує духовно зрілу, освічену, гармонійну особистість. Не можна недооцінити роль бібліотеки у забезпеченні молоді необхідною інформацією. Таку змогу надає Григорівська сільська рада (сільський голова Простак А.С.), щорічно виділяючи кошти для поповнення книжкового фонду Воронковецької сільської бібліотеки.
21 січня в центральній районній бібліотеці розпочалися заняття мовних курсів «FreeEnglish» в рамках освітнього проекту громадської організації «Європейський вибір міста Старокостянтинова».