18 травня в Ілляшівській сільській бібліотеці відбувся подіум дитячої книги "Прочитай не пожалкуєш". На захід до бібліотеки завітали учні 2-3 класу Ілляшівської ЗОШ І-ІІІ ступенів (вчителі Боднар М.П. та Матвіюк В.А.)
Намагаючись інтегруватися в європейське співтовариство, Україна почала відзначати День Європи. В нашій країні свято сприймається як спосіб приєднання до тих цінностей, які дотримуються в ЄС.
Лажівська сільська бібліотека на деякий час перетворилась на казковий майданчик. Учні місцевої школи разом з сільським бібліотекарем здійснили чарівну мандрівку країнами Європи та казками цих країн.