В рамках тижня «Безпеки життєдіяльності» до Радковецької сільської бібліотеки завітали учні Радковецького НВК з вчителем Дражан Т.М., яка провела урок з основ здоров`я «Правила поведінки при надзвичайних ситуаціях». Зав. бібліотекою Олійник Г.Д. ознайомила присутніх з тематичною викладкою «Твоя безпека». Діти переглянули презентацію, взяли участь у вікторині «Крок за кроком до здоров`я».
Читати далі