Любі друзі!!! Запрошуємо усіх до нашої бібліотеки!!!![](https://1.bp.blogspot.com/-4ZQv0j0AoW0/X03smy8EVGI/AAAAAAAAFpk/y13TvOfGn5IR6UWNKOH6CTurL3jLa2wBQCLcBGAsYHQ/s320/IMG-7e0fb706d7ab7f99bcd0679a91948c74-V.jpg)
Хочеться прочитати щось новеньке, тоді вам до нас!
Фонд районної бібліотеки для дітей поповнився новими книгами на будь – який смак. Також маємо книжкові сюрпризи для любителів енциклопедичних видань. Вони допоможуть вам у навчанні,у пізнанні нового. У нас ви знайдете багато літературних цікавинок та сюрпризів на які ви очікували, і навіть на які зовсім не сподівались.
До зустрічі в бібліотеці!
Читати далі