Ми намагалися бути інформативними, інтерактивними, відкритими, а головне – корисними!
Адже наша мета – не просто примножити своїх читачів, а донести інформацію про нашу роботу до якнайбільшого кола користувачів соцмереж! Адже ми справедливо вважаємо, що бібліотека потрібна кожному – і тому, хто потребує тиші біля книжкової полиці, і тому, хто хоче миттєво знайти відповідь на болюче питання, і тому, хто бажає розібратися у науковій дилемі, політичній колізії чи віднайти соціальну справедливість.
Ми цінуємо думку кожного, вдячні за ваші коментарі й запитання, на які, сподіваємося, ви отримували відповіді! А найголовніше, хочемо висловити свою найщирішу вдячність всім нашим друзям, партнерам, підписникам, які допомагають нам ставати кращими та якісніше виконувати свою роботу.
Щиро вітаємо усіх з Новим роком та до зустрічі у 2022!!!
![](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tea/1/16/1f332.png)
![❄](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t2e/1/16/2744.png)
![](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tea/1/16/1f332.png)
![❄](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t2e/1/16/2744.png)
![](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t84/1/16/1f381.png)