Главная » 2021 » Грудень » 29 » Григорівська сільська бібліотека щиро вітає всіх з прийдешнім Новим роком та Різдвом Христовим!
08:24 Григорівська сільська бібліотека щиро вітає всіх з прийдешнім Новим роком та Різдвом Христовим! |
Наближається найбільш казковий період року- новорічно-різдвяні свята! І це не дивно, адже саме в ці дні зароджується у серці кожного з нас надія на добро, сподівання на краще майбутнє, віра у нові успіхи та перспективи...
Григорівська сільська бібліотека щиро вітає всіх з прийдешнім Новим роком та Різдвом Христовим! Щастя Вам, міцного здоров'я і здійснення найзаповітніших мрій!
Друзі, а якщо у Вас ще немає новорічного настрою - відвідайте бібліотеку! Тут на Вас чекають святкова фотозона, добірки книг для новорічно-різдвяного читання, що допоможе Вам налаштуватися на приємну хвилю! Веселих свят! Чекаємо Вас!
![](https://lh3.googleusercontent.com/-G8dHCxDm5hY/Ycv6wA0sVcI/AAAAAAAAHts/6Ew2AlPpOb4jz8h2QcTPFnxYWpDy257EgCNcBGAsYHQ/w400-h300/image.png)
|
Просмотров: 129 |
Добавил: librari1
| Рейтинг: 0.0/0 |
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи. [ Регистрация | Вход ]
|