10:40 Мрії на асфальті (Великочернятинська сільська бібліотека) |
25 вересня у Всесвітній день мрії учні початкової ланки Великочернятинської ЗОШ І-ІІІ ступенів разом із сільською бібліотекою с. Великий Чернятин мріяли про все на світі: про свої бажання, про сподівання та просто про майбутнє. Частинку цих мрій ми спробували зобразити крейдою на асфальті.
![](https://1.bp.blogspot.com/-UHT7ELSiUsA/X3GHeO4iGWI/AAAAAAAAAPc/-LmeoZ0gOpsrrZhg2ph2J8b2uqE612BVACLcBGAsYHQ/w640-h361/IMG_20200925_112325.jpg)
Спілкування пройшло дуже весело та динамічно. Діти включилися у творчість, із захватом малювали та розфарбовували свої мрії, пояснювали та розповідали про зображене, сподіваючись на здійснення бажаннью.
![](https://1.bp.blogspot.com/-hneqzn7UPfk/X3GHzD0GjUI/AAAAAAAAAPo/NVqw7pDfY88xaP0Kr3O3xDdMbIBP48MLACLcBGAsYHQ/w640-h360/IMG_20200925_110152.jpg)
![](https://1.bp.blogspot.com/-sUKFS7O6hyM/X3GHzK1aUnI/AAAAAAAAAPs/7f4CSNIPJTQEnBoCNTRXpd_hJGmqUdy2gCLcBGAsYHQ/w640-h360/IMG_20200925_110224.jpg)
![](https://1.bp.blogspot.com/-m-OLvQZUY60/X3GHzPCW7BI/AAAAAAAAAPk/CDKoQT2v4jQ0BaZGa_6FEtjvz_73qYdqACLcBGAsYHQ/w360-h640/IMG_20200925_110523.jpg)
![](https://1.bp.blogspot.com/-2VIxN0rPjOw/X3GH0nxr7LI/AAAAAAAAAPw/IoTh6kaispIVfffFv3VvtIALeVfXlOKDACLcBGAsYHQ/w640-h360/IMG_20200925_110755.jpg)
![](https://1.bp.blogspot.com/-xosMsNJXK_8/X3GH1vU8SzI/AAAAAAAAAP4/UC5DIoim6FgpB0ew0G76P2fOoqUUSgJKACLcBGAsYHQ/w640-h360/IMG_20200925_111159.jpg)
![](https://1.bp.blogspot.com/-WWvtZJUC2bg/X3GH1xWAAZI/AAAAAAAAAP8/7bvhL9nHdV0A-tYCAXG6UTPqAaDfKAm9wCLcBGAsYHQ/w640-h360/IMG_20200925_111406.jpg)
![](https://1.bp.blogspot.com/-cohvuyFz0SA/X3GH2PHdhHI/AAAAAAAAAQA/kPa4HTcrcigZWXSHhDSqR9FRkHHjgaRegCLcBGAsYHQ/w360-h640/IMG_20200925_111634.jpg)
![](https://1.bp.blogspot.com/-Axoj3dgTg_s/X3GH2tBjFtI/AAAAAAAAAQE/vPa4Ln80eh8dHssEX6F8htWlYCIn37V4gCLcBGAsYHQ/w360-h640/IMG_20200925_112501.jpg)
|
Просмотров: 191 |
Добавил: librari1
| Рейтинг: 0.0/0 |
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи. [ Регистрация | Вход ]
|