2 червня в Пашковецькій сільській бібліотеці відбулося свято. Щороку, у перший день літа, ми вітаємо наших наймолодших громадян з Міжнародним днем захисту дітей. Усміхнені личка, палаючі захопленням очі, довірливі обійми маленьких рук – це те, задля чого ми живемо на світі. Дуже хочеться, щоб щасливі усмішки завжди сяяли на обличчях дітей нашої країни. Саме для цього, з нагоди святкування Міжнародного Дня захисту дітей у Пашковецькій сільській бібліотеці для відбувся ранок «Промінчиком сонце торкне веселково і щастю дитини не буде кінця». Свято було організоване бібліотекарем Деркач Т.М. спільно з Пашковецьким НВК «Веселка». На святі діти веселилися, танцювали, гралися.
З нагоди Міжнародного дня захисту дітей в районній бібліотеці для дітей відбулося свято дитинства “Країна дитинства – країна мрій”. В цей день книгозбірня перетворилась на майданчик відпочинку, творчості і розваг. Читачі дізналися про історію виникнення свята та весело розважалися. Діти із задоволенням брали участь у літературній вікторині, бліц – турнірі ‘‘Казкова мозаїка’’. Особливо сподобалися їм смішні завдання для кмітливих та розумни, взявши участь у яких, вони показали гарні знання художніх творів та авторів книг. “Рекламні оголошення від казкових героїв” теж не залишились без уваги дітей, вони пригадали твори, які читали ще в ранньому дитинстві.
Тісна співпраця поєднує Григорівську сільську бібліотеку із місцевою загальноосвітньою школою, її учнівським, педагогічним та батьківським колективом. Навчити дитину любити книгу, сприймати її як невичерпне джерело пізнання світу, знань і мудрості народної - головне завдання бібліотеки та навчального закладу. Цьогоріч на святі останнього дзвінка були підведені підсумки цієї співпраці.
31 травня в центральній районній бібліотеці був проведений методичний день для бібліотечних працівників системи «Сільська бібліотека сьогодні: нові можливості, нова якість обслуговування».
З 15 по 30 травня районна бібліотека для дітей організувала для майбутніх п’ятикласників конкурсно-розважальну програму «Розкриваючи книгу - відкрииваємо світ»
У травні, коли розквітають яскраві квіти і дзвенить пташиний спів, теплий весняний вітер приносить до нас свято Останнього дзвоника. Він пролунав і у Верхняцькій ЗОШ І ст. для учнів 4-го класу.
Доброта, милосердя, співчуття, як багато вкладено в зміст цих слів. Кожен з нас в своїй буденності багато чує про благодійність та не завжди замислюється і усвідомлює про важливість своєї участі у ній.
День вишиванки — всеукраїнське свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого одягу. Свято є самобутнім і самодостатнім, не прив’язане до жодного державного чи релігійного. У цей день кожен українець одягає вишиванку і виходить у ній на роботу, в університет, школу, чи садочок.