Завітавши у Воронковецьку сільську бібліотеку на екологічну вікторину-мандрівку «Стежки рідного краю», приурочену до Дня довкілля, учні 1 класу з класним керівником Остапчук Г. І. відкрили нові таємниці природи, дізналися багато цікавого і нового про тварин та птахів, як дбайливо ставитись до природи.
18 квітня в центральній районній бібліотеці проходив День нової книги під назвою: «Вічна магія книги». Бібліотечні працівники презентували користувачам свої нові надходження, які надійшли протягом I кварталу 2016 року. До уваги відвідувачів було запропоновано 34 екземпляри друкованих видань. Зокрема для відвідувачів бібліотеки були оформлені та презентовані книжкові виставки в абонентському відділі та в читальному залі бібліотеки.
Традиційне шкільне свято - «Прощавай букварику» - відбулося у 1 класі Верхняцькій ЗОШ-І ст. Це свято, на якому першокласники прощаються зі своїм першим і головним підручником - Буквариком.
Міжнародний день дитячої книги відзначається щороку 2 квітня — в день народження Ганса Крістіана Андерсена, який став одним з найулюбленіших казкарів для багатьох поколінь.
До Дня сміху, 1 квітня, сільською бібліотекою спільно з Григорівською ЗОШ, було підготовано та проведено гуморину «Смійтеся на здоров’я». Діти розказували смішинки, ставили сценки, читали гуморески та байки. Найактивніші учасники Демчишин Богдан, Герасимчук Богдан, Голюк Олександр, Буднік Катя, Хороняк Андрій одержали грамоти, а решта учасників були нагороджені «Сонечками».