31 квітня в центральній районній бібліотеці на базі Пункту вільного доступу до мережі Інтернет відбулося Skype-консультування з приводу надання безоплатної вторинної правової допомоги громадянам.
Тиждень дитячого читання – свято тих, хто творить книгу і тих, хто любить читати, свято письменників і видавців, бібліотекарів і читачів, веселих пригод і літературних відкриттів, зустрічей з цікавими людьми та героями книг.
Нещодавно в залі Центральної районної бібліотеки пройшла зустріч з Любов’ю Сердунич – поетесою, фольклористкою, журналісткою, громадським діячем. Організувала захід вчитель філолог школи-гімназії Лідія Ярохно, вона представила та розповіла про гостю з Старої Синяви.
Саме на таку тему у центральній районній бібліотеці відбувся семінар для бібліотечних працівників району.
Відкрила семінар директор Старокостянтинівської ЦРБ з питаннями щодо роботи бібліотек по забезпеченню державної політики у сфері європейської інтеграції та шляхів покращення поінформованості громадян про євроінтеграційні процеси.
В Україні щорічно в останній тиждень березня проходить Всеукраїнський тиждень дитячого читання.
Тож 28 березня Баглаївська сільська бібліотека запросила наймолодших своїх користувачів на день відкритих дверей «У гості до книги». Діти ознайомилися з новими книгами, читали улюблені казки, відгадували загадки, казкові вікторини. Вірні друзі книги справились з усіма завданнями, які їм запропонувала бібліотекар, а найактивнішими у розгадуванні загадок були Поліщук Катя, Савчук Аня, Поліщук Максим.
21 березня 2016 року працівниками Поповецької сільської бібліотеки та місцевої школи був проведено літературний урок «Берегиня української літератури» для учнів старших класів, присвячений 86 річниці від дня народження видатної української письменниці Ліни Костенко.
Учитель української літератури Любов Семенюк та учні декламували твори поетеси. Вони відкрили для себе дивовижний світ поетичного слова.
Кожен з слухачів вдумався в слова поетеси. Серцем доторкався його чар. Всім відкрилося багато таємниць, життєвих поетичних сторінок поетеси.
Уявити життя літератора без співпраці з бібліотекою просто неможливо. Та чи думалося мені, коли тільки робила перші кроки в літературі, усіляко підтримувана нашими бібліотечними працівниками, що прийде такий день, коли в залі, де свого часу відбулася перша презентація моєї поетичної збірки, я говоритиму про... війну?
10 березня у Радковецькій сільській бібліотеці, в рамках обласного літературно-мистецького свята «Іду з дитинства до Тараса», було проведено літературну годину «Ми чуємо тебе, Кобзарю, крізь століття»