Середа, 15.07.2020, 01:05
Ви увійшли як Гість | Група "Гости" | RSS
 
старокостянтинівська
централізована
бібліотечна система


 
 
Меню сайту
Наші партнери
Форма входу

Правила користування

1. Права користувачів

Користувачі бібліотеки мають право:

  • безоплатно користуватися інформацією;
  • безоплатно отримувати консультаційну допомогу в пошуку та виборі джерел інформації;
  • безоплатно отримувати в тимчасове користування документи із фондів бібліотеки, крім документів, придбаних за кошти, одержані від господарської діяльності бібліотеки;
  • безоплатно користуватися Інтернетом на комп’ютерах програми «Бібліоміст».

Користувачі мають право одержати для опрацювання поза бібліотекою не більше 5 документів терміном до 15 днів. Термін користування новими надходженнями, документами підвищеного читацького попиту, може бути зменшеною до 5 днів.


 2. Обов’язки користувачів

Для запису до бібліотеки громадяни пред’являють паспорт або документ, що його замінює. У разі зміни місця проживання, зазначеного в паспорті, користувач повинен повідомити про це бібліотеку у місячний термін.

Користуючись документами з бібліотечного фонду читач повинен дбайливо ставитися до них; при одержанні документів має перевірити їхню кількість та наявність пошкоджень і, в разі виявлення дефектів, попередити про це бібліотекаря, який зобов’язаний зробити на документах відповідні позначку. В іншому разі відповідальність за виявлені в документах дефекти несе користувач.

Кожний документ, виданий на абонементі, фіксується в читацькому формулярі і підтверджується підписом користувача.

Користувач, який втратив або пошкодив документ з фонду бібліотеки повинен замінити його аналогічним чи документом, визнаним рівноцінним, або відшкодувати його ринкову вартість.

Користувач, який порушує правила користування бібліотекою, позбавляється права відвідувати її на термін, що визначається бібліотекою.

Користувачі мають дотримуватися тиші в бібліотеці.

Документи, одержані з фондів бібліотеки, користувач повинен повертати в установлені терміни. У разі порушення термінів користування документами сплачується пеня за кожний прострочений день.

Користувачі несуть відповідальність за несанкціоноване використання створених бібліотекою баз даних, інших об’єктів інтелектуальної власності згідно із законодавством.


3. Обов’язки бібліотек з обслуговування користувачів

Бібліотеки зобов’язані:

  • інформувати користувачів про всі види послуг, що їх надає бібліотека, в т.ч. й платні;
  • створювати умови для використання бібліотечного фонду, роботи в бібліотеці.
ПЕРЕМОГА
Безкоштовний Wi-Fi
Наша адреса
м.СТАРОКОСТЯНТИНІВ, вул.К.ОСТРОЗЬКОГО,14, тел.(03854)3-21-08,3-15-27, e-mail:knigastarkon1@gmail.com, сайт:starlibrari.at.ua
Е-урядування
Календар
«  Липень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Архів

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0