Понеділок, 01.06.2020, 07:46
Ви увійшли як Гість | Група "Гости" | RSS
 
старокостянтинівська
централізована
бібліотечна система


 
 
Меню сайту
Наші партнери
Форма входу

Воронковецька сільська бібліотека

   

   

 
 
 
       Воронковецька сільська бібліотека розташована на території Григорівської сільської ради. Бібліотека є інформаційним і соціально-культурним центром, який надає допомогу користувачам всіх категорій (дошкільнята, учні Воронковецької ЗОШ І-ІІІ ст., юнацтво, люди похилого віку, люди з обмеженими можливостями, жителі села) в освітній, культурно-просвітницькій діяльності шляхом надання доступу до бібліотечних, інформаційно-бібліографічних ресурсів. Щорічно послугами бібліотеки користуються близько 690 читачів, з них понад 100 дітей. Книжковий фонд становить понад 5 тис. примірників.
       З 1977 року бібліотекою завідує Галина Досіївна Самолюк.
       В бібліотеці оформлено куточок юного читача, де батьки з дітьми можуть прочитати книжку або просто відпочити. Дітей в бібліотеці завжди багато, вони з задоволенням беруть участь у масових заходах, організованих бібліотекою.
       До послуг учнівської та студентської молоді – книжковий фонд, в якому зосереджені видання на допомогу навчально-пізнавальному процесу, літературно-художні твори, літературно-критичні матеріали, довідкові видання. Також ця категорія користувачів радо бере участь в літературно-мистецьких, народознавчих вечорах та інших заходах, що проводить бібліотека.
       Людей з обмеженими можливостями та людей похилого віку бібліотекар обслуговує на дому. Бібліотекар бере активну участь у житті громади села. Жоден масовий захід, проведений в селі, не обходиться без участі бібліотекаря.

       В бібліотеці оформлено краєзнавчий куточок в якому зосереджено краєзнавчий фонд, він розкритий з допомогою постійно діючої виставки «Село моє, для мене ти єдине». Доповнюють краєзнавчий куточок теки «Історія села Воронківці», «Знані люди нашого села», тека зі спогадами людей, які були вивезені до Німеччини від час Великої Вітчизняної війни «Для нас історія, для них життя частинка», спогади людей які пережили голод 1932-1933 р.
       Щоб не загубити тієї ниточки, яка зв’язує нас з минулими поколіннями бібліотека весь час звертається до народних звичаїв та обрядів.
       Надзвичайною популярністю у читачів юнацького віку та учнів 1-9 класів користуються народознавчі світлиці, які діють у бібліотеці. Тут представлена предметна атрибутика: вишивки, елементи одягу та побуту, різьба по дереву, гончарні вироби та ін.

       Одним із видів роботи бібліотеки з метою популяризації літератури - є видавнича діяльність. Сільською бібліотекою підготовлено до друку і видано буклет «Афганістан: наша біль, наша пам'ять», який розповідає про односельців, які виконували інтернаціональний обов’язок в Демократичній Республіці Афганістан. Також видано буклет, присвячений Дню пам’яті жертв політичних репресій «Пройдуть роки, десятки років… Цього ніколи не забути», в якому вміщені списки репресованих односельців та їх сімей, а також світлинами показано відкриття пам’ятника жертв політичних репресій.
       Розвиваючи традиції культурно-просвітницького закладу, бібліотека активно співпрацює з установами та організаціями, зацікавленими у спільній професійній, культурній та інтелектуальній діяльності. Робота бібліотеки невід’ємно пов’язана з органами місцевої влади, місцевою ЗОШ І-ІІІ ст., клубом, ФАПом. Також у проведенні заходів спонсорську допомогу надають ЗАТ «Заготівельник» та приватне підприємство ПОП «Реал».

       Розпорядок роботи бібліотеки 9.00 – 13.00 
                                                          17.00 – 20.00
       Вихідні дні: неділя, понеділок.
ПЕРЕМОГА
Безкоштовний Wi-Fi
Наша адреса
м.СТАРОКОСТЯНТИНІВ, вул.К.ОСТРОЗЬКОГО,14, тел.(03854)3-21-08,3-15-27, e-mail:knigastarkon1@gmail.com, сайт:starlibrari.at.ua
Е-урядування
Календар
«  Червень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930
Архів

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0