Понеділок, 01.06.2020, 06:58
Ви увійшли як Гість | Група "Гости" | RSS
 
старокостянтинівська
централізована
бібліотечна система


 
 
Меню сайту
Наші партнери
Форма входу

Наші видання


2014 рік


Старокостянтинівська ЦБС у дзеркалі газетних публікацій: інформ. список / Відділ культури, національностей та релігій райдержадміністрації; Старокостянтинівська центральна районна бібліотека, уклад.: О. Дідух. – Старокостянтинів, 2014. – 6 с.

Бібліографічний список статей про роботу централізованої бібліотечної системи за 2014 р.


 
 
 
 
 
Пам'ятка для внутрішньо переселених осіб
 
 
 
 
 
 
 
 
Планування – 2015: метод. матеріали / Відділ культури, національностей та релігій райдержадміністрації; Старокостянтинівська центральна районна бібліотека, уклад.: А. Болкун, Л. Поліщук. –Старокостянтинів, 2014. – 48 с.
 
Видання містить інформаційні матеріали та методичні рекомендації, які допоможуть спеціалістам сільських бібліотек при плануванні роботи на 2015 рік. При підготовці видання використано матеріали методичних видань ОУНБ ім. Островського, обласної бібліотеки для юнацтва, обласної бібліотеки для дітей.
 
 
 
 
 
Календар знаменних і пам'ятних дат Старокостянтинівщини на 2015 рік / Відділ культури, національностей та релігій райдержадміністрації; Старокостянтинівська центральна районна бібліотека, уклад.: Л.А.Наскалова. –Старокостянтинів, 2014. – 6с.
 
 
 
 
 
 
Нові надходження з питань краєзнавства: інформ. список / Відділ культури, національностей та релігій райдержадміністрації; Старокостянтинівська центральна районна бібліотека, уклад.: О. Дідух. – Старокостянтинів, 2014. – 6 с.
 
У списку відображені видання краєзнавчої літератури, що надійшли до сектору краєзнавства Старокостянтинівської районної бібліотеки протягом 2014 року.
 
 
 
 
 
 
Великий Сонцелюб: людина і митець: пам’ятка-бесіда (до 150-річчя від дня народження М. Коцюбинського) / Центральна районна бібліотека; Організаційно-методичний та інформаційно-бібліографічний відділ, уклад.: Н. О. Мельник. – 2014.- 6 с.
 
Пропонуємо до вашої уваги пам’ятку-бесіду «Великий Сонцелюб: людина і митець» на вшанування пам’яті видатного українського письменника-класика та до 150-річчя від дня народження Михайла Коцюбинського. Окрім творів М. М. Коцюбинського, дане видання містить містить друковані джерела, які присвячені творчій, громадській діяльності класика української літератури та висвітлюють життєвий шлях митця.
 
Розраховане на учнів, студентів, учителів, та широкий загал читачів, які цікавляться творчістю М.М.Коцюбинського.
 
 
 
 
 
 
Талановитий письменник і кіномитець: пам’ятка-бесіда (до 120-річчя від дня народження О. Довженка) / Центральна районна бібліотека; Організаційно-методичний та інформаційно-бібліографічний відділ, уклад.: Н. О. Мельник. – 2014.- 6 с.
 
Дана пам’ятка складена з нагоди 120-річного ювілею великого українського письменника і кінорежисера. Видання коротко розповідає про життєвий і творчий шлях митця, про вшанування його пам’яті; містить список книг письменника з фондового зібрання Центральної районної бібліотеки та список літератури, присвяченої багатогранній творчості О. П. Довженка.
 
Рекомендовано для учнів, студентів та вчителів, організаторам дитячого читання для проведення масових заходів з метою популяризації літературної та кінематографічної спадщини О. П. Довженка.
 
 
 
 
 
Старокостянтинівщина: шлях до визволення (до 70-річчя визволення району): історико-краєзнавчі матеріали/Старокостянтинівська ЦРБ. – Старокостянтинів, 2014. – 8 с.
 
В березні 2014 року виповнюється 70 років визволення Старокостянтинівського району від німецько-фашистських загарбників. До даного видання ввійшли історичні факти, що стосуються подій визволення міста, району під час Проскурівсько-Чернівецької операції (матеріали з фондів Старокостянтинівської ЦБС).
Видання розраховане на широке коло користувачів: краєзнавців, працівників культури, освіти, усіх, хто вивчає і цікавиться історією краю.

 
 
 
 
Є проблеми? Звертайся! Буде рішення!: вебліогр. список /Старокостянтинівська ЦРБ. – Старокостянтинів, 2014. – 8 с.
 
Видання містить список сайтів, які допоможуть швидко і зручно отримати доступ до інформації органів державної влади та місцевого самоврядування, до соціально значущої інформації (пенсійне забезпечення, соціальні пільги, пошук роботи тощо), до електронних адміністративних (державних) послуг, до послуг електронного сервісу.
 
 
 
 
 
 
 
"У вінку всенародної шани" (до 200-річчя від дня народження Т. Г. Шевченка): метод.-бібліог. матеріали / Старокостянтинівська ЦРБ. – Старокостянтинів, 2014. – 36 с.
 
Видання містить методично-бібліографічні матеріали, які покликані допомогти в організації культурно-освітніх заходів по відзначенню 200-літнього ювілею Тараса Шевченка.
При підготовці видання використано матеріали методичних видань бібліотек України.
 
 
 
 
 
 
Забуттю не підлягає (до 70-річчя визволення України від німецько-фашистських загарбників): інформ.-метод. матеріали / Старокостянтинівська ЦРБ. – Старокостянтинів, 2014. – 28 с.
 
Видання містить інформаційно-методичні матеріали, які покликані допомогти в організації заходів по відзначенню 70-річчя визволення України, Хмельниччини, Старокостянтинівщини від німецько-фашистських загарбників.
Матеріали можуть використати бібліотекарі, освітяни, краєзнавці.


 
 ПЕРЕМОГА
Безкоштовний Wi-Fi
Наша адреса
м.СТАРОКОСТЯНТИНІВ, вул.К.ОСТРОЗЬКОГО,14, тел.(03854)3-21-08,3-15-27, e-mail:knigastarkon1@gmail.com, сайт:starlibrari.at.ua
Е-урядування
Календар
«  Червень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930
Архів

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0